Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Utah kinnisvara müügikuulutusi.

Utahis müüdav kinnisvara

Utah on Ameerika riik, mida iseloomustavad suured kõrbesaiad ja Wasatchi mäed. Salt Lake City on pealinn ja see asub Templiväljaku ümber, Mormoni kiriku kodus ja selle nimi on linna suurlinnas Great Salt Lake.

Utah piirneb Colorado'ga, Wyomingi kirdeosas, Idahoga põhjas, lõuna pool Arizona ja Nevada läänes. Kagu-äärde ka New Mexico. Salt Lake'i maakonna kinnisvaraturul sai kasu veel üks tugev demograafiline ja majanduskasv ning väga soodne hüpoteeklaenude aasta. Kuue järjestikuse aasta keskmine hüpoteegi määr oli alla 4%.

Utahis, eriti Salt Lake'i maakonnas müüdav kinnisvara keskmine müügihind kasvas 2017. aastal 10%, mis tähistas kuuendat aastat järjest hinnatõusud.

Kahtlemata on Salt Lake City end 2018. aasta parimate kinnisvaraturgude seas pealinna pealinnaks pidanud, seega on see üks parimaid kohti, kus Utahis müüakse kinnisvara.

Ehkki see võib olla odavaim eluaseme riik, on Utahis elukallidus parem kui riigi keskmine.

Sel põhjusel ei ole üllatav, et elukallidus on rohkem huvitav Silicon Valley tehnikutele, kes üritavad California kõrgemaid kulusid teha.

Teine põhjus, miks inimesed otsustavad Utahis müügiks elada, on selle järjestus rahvusest üks ohutumaid riike, tegelikult oli see 9. kohal.

Statistika näitab, et Salt Lake City on linn, kus rahvas on kõige kiiremini kasvav üür.

Kui valida kõrgema või madalama üüri maksmise vahel, otsustab Utahans Utahis müügiks oleva vara üle.

Põhjused, mis meelitavad palju inimesi siin liikuma: ärivõimalused, töökohtade kasv ja elukalliduse statistika on kõige huvitavamad omadused, kuid ka riigi ilu.

Utahi ülikooli uute uuringute kohaselt ületab Utahi kasvav kinnisvaraturg töötajate töötasu, mis ohustab eluasemekriisi olukorda taskukohaste hindadega.

Alates 2010. aastast on Utah USAs kõige populaarsem ja kõige kiiremini kasvav rahvas, mistõttu kasvab Utahis müüdav kinnisvara nõudlus. Samuti on sissetulekutele kõige kättesaadavamad intressimäärad, Utahis müüdav kinnisvara on keerulisem.

  •  
    Liikumine Utahisse. Ekspatria ja elab Utahis

      Ameerika on kahtlemata üks kõige ihaldatavamaid mandreid, kui eeldatakse, et me elusid radikaalselt muudame. Kas piiratud aja jooksul, näiteks õpipuhkus või lõõgastav reis, või alustada igapäevast rutiinset nullimist, ei ole oluline. Kõik tulevad igaühe meele juurde, et jalg selle suurepärase m ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 7906

Müük Talumaja, Utah, Salt Lake City, Salt Lake City, Call for more detail

211,542.03EUR
Müük
Talumaja

242 m²
3bd/2.5ba UPGRADED moodne maja
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB